Dekorasyon Fikirlerine Bayılacağınız 5 Web Sitesi

2 dakikada okunabilir


Yaşadığınız alanların dekoru motivasyonunuz için çok önemlidir. Kaliteli bir çalışma ortamı veriminizi artırırken, sakin renklerle döşediğiniz bir salon sizi dinlendirmek için birebirdir.

En doğru dekorasyon fikirlerini bulmak için kolay ulaşılabilir adresler internet üzerinde mevcut. En iyi dekorasyon önerileri için size önereceğimiz siteleri mutlaka kullanmalısınız.

Fakat hangisi benim ihtiyacımı karşılar sorusuna hızlı bir cevap almak istiyorsanız doğru yazı okuduğunuzu söyleyebiliriz.

Renklerin uyumundan bahsedecek, evinizde kendinize ayıracağınız özel alanınızı nasıl dekore etmeniz gerektiğini fısıldayacak beş web sitesini sizlere sıralayacağız. Bu sayede kendinize ve misafirlerinize sıcacık samimi ortamlar oluşturabileceksiniz.

Modern tarzıyla dikkat çeken objeler evinizin hangi odası için ideal, vintage tarzı dekorasyona doğru nasıl uyarlayabilirim gibi soruların cevaplarına görsel kaynaklarıyla beraber ulaşmak istiyorsanız bu sitelerdeki fikirler şahane!  

1.Pinterest

ev dekorasyon fikirleri

Sitesinin popüler olmasından sonra en fazla üye sayısına sahip uygulama yolunda da hızlı bir ilerleme göstermişti Pinterest.

Sitenin arama motoruna dekorasyonda takıldığınız noktaları yazarak aratabilirsiniz.

Mesela pudra rengini dekorasyonda nasıl kullanacağınıza dair ipucu elde etmek istiyorsanız “pudra ev dekorasyonu” kelimelerini kullanabilirsiniz.

Siteyi İngilizce olarak kullanmayı denemenizi tavsiye ederiz zira bu şekilde daha fazla sonuca ulaşılabiliyor. Tabi Türkçe kullanmanız da hiçbir engel yok.

 Pinterest Web Sitesi

2.Designspiration 

ev dekorasyon önerileri için siteler

Dekorasyonda farklı ve özgün olma fikri tam size göre ise bu site beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Birbirinden ilginç ürünlerin farklı dekorasyon fikirleriyle harmanlandığını görsel olarak ileten sitede gezinirken ‘’bu benim aklıma nasıl da gelmedi’’ diyebileceğiniz şahane tasarımlara rastlayacağınızı düşünüyoruz. 

Design Inspiration sitesi Pinterest’in yalnızca dizayn nişindeki haline çok benzerdir.

Design Inspiration Websitesi

3.Design-milk 

ev dekorasyon önerileri için siteler

Birbirinden farklı tasarım fikirlerine ulaşabileceğiniz diğer web sitesi ise Design-milk. Sitede dekorasyona dair blog yazıları bulunuyor.

Bu yazılar dekorasyon fikirleri almanızda işe yarayabilir.  

Design-Milk Websitesi

4.Houzz

ev dekorasyon fikirleri için siteler

En trend dekorasyon fikirleri alabileceğiniz bu sitede evinizdeki alanları nasıl verimli kullanabileceğinize dair görsellerde bulunuyor.

Houzz aracılığı ile edindiğiniz fikirleri evinize ne şekilde uyarlayabileceğinizi de öğrenmeniz mümkün.

Sitedeki dekorasyon örneklerini incelemek bile ilham verici olabiliyor! 

Houzz Websitesi

5.Freshome

ev dekorasyon önerileri için siteler

Evinizi yeniden dekore etmeden önce bu siteyi muhakkak ziyaret edin.

İç ve dış tasarımlara dair zengin içerikler sunan site evinizin tasarımını alışılmadık bir boyuta taşımanız için düzenlenmiş.

Her türlü alanda dekorasyon önerisi sunmakta Freshome başarılı bir iş çıkarıyor diyebiliriz. 

Freshome Websitesi


bu içeriği arkadaşlarınla paylaş

0 yorum yapılmış

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ragıp Diler
Webional'de kurucu editör. ikas.com ve mugo.com.tr 'de Dijital Pazarlama Uzmanı ve teknoloji meraklısı. Özellikle yeni çıkan akıllı telefonları incelemeyi ve araştırmayı sever. Bu alanlardaki sorularınızı sosyal medya hesaplarından veya yorumlardan iletebilirsiniz.