Edvido, yapay zeka destekli marka geliştirme ve dijitalleşme platformu.

Şirketlerin ürünlerini en iyi şekilde geliştirmeleri, tanıtmaları ve güçlü bir marka oluşturmaları gerekiyor. Ancak, Google’da en çok görünenlerle, tanıdıkları ile veya freelancerlarla çalışmaları markaları için riskli olabilir. Müşterileri için ilgi çekici bir deneyim yaratmak istiyorlarsa, kesinlikle uzman ortaklara ihtiyacı var. Bu kişilere ulaşmanın ne kadar zor olduğunu gördük ve yolculuğumuz başladı.

Edvido neler yapıyor?

edvido nedir

Çalışmalarını İTÜ Çekirdek bünyesinde sürdüren Edvido, şirketler ve girişimlerin reklam, pazarlama ve yazılım ihtiyaçları için uzman ajanslara, danışmanlık ve yazılım firmalarına ulaşabildiği marka yaratma ve geliştirme platformudur. Edvido 100’den fazla ajans, yazılım ve danışmanlık firmalarıyla; kullanıcılarını marka oluşturmadan, reklam filmi çekimine; SEO’dan, PR çalışmasına; dijital dönüşümden, medya planlamaya; mobile app geliştirmeden, dijital reklama kadar 20’den fazla üst kategori ve 80’den fazla alt kategoride reklam, pazarlama ve yazılımla ilgili her konuda 15 dakika içerisinde uzman ortaklara ulaştırıyor.

Edvido nasıl çalışıyor?

Uzman ortaklara ulaşmanızı kolaylaştıran Edvido’da ücretsiz bir proje yayınlamak için birkaç soru soruyoruz ve yapay zekamız projeyi marka için kesinlikle uygun olan ajans, firma ve danışmanlara yönlendiriyor. Bunların en fazla 6 tanesi markayla iletişim kurabiliyor. Böylece şirketi saatlerce sürecek araştırmalara karşı koruyor ve yanlış seçim yapma riskinden kurtarıyoruz.

Kaynak: Mert Osmanoğlu – Kurucu Ortak Edvido

Ragıp Diler
Editör

webional'de kurucu, editör ve içerik üreticisi. ragipdiler.com - about.me/ragip

Yorum Ekle