Realme U1 adıyla gelecek olan ve etkileyici özellikleri ile dikkatleri çeken yeni bir telefon, çıkışına günler kala tüm özellikleri ile ortaya serildi. Özellikle selfie tutkunlarını memnun edecek olan cihaz, diğer teknik özellikleriyle de telefon kullanıcılarını mest edecek.

Realme U1 Teknik Özellikleri

realme u1 tüm özellikleri

Realme U1, 6.3 inçlik LCD ekranla gelecek. Cihaz 2.5D Corning Gorilla Glass 3 cam ile donatılmış. Ekran-kasa oranı yüzde 90.8 gibi güçlü bir rakam olan Realme U1, gücünü Helio P70 işlemcisinden alacak. Cihaz için uygun görülen grafik işlemcisi ise Mali G72. Telefonun 3GB ve 4GB RAM kapasiteli alternatifleri bulunurken, bu alternatifler 32GB ve 64GB dahili depolama alanı ile desteklenecek.

Selfie Tutkunları İçin Etkileyici Kamera Özellikleri

realme u1 kamera özellikleri

Realme U1, özellikle selfie kamerası ile iddiasını ortaya koyan bir telefon. Cihaz 25MP çözünürlükte bir ön kamera ile, fotoğraf tutkunlarına istediğini vermeye hazırlanıyor. Bunun yanı sıra 13MP çözünürlükte bir arka kamera ve derinlik sağlamak amacıyla eklenmiş 2MP çözünürlükte ikincil bir kamera da telefondaki yerini alıyor. Yakın zamanda tüketici karşısına çıkacak olan Realme U1, 3.500 mAh kapasiteli bir batarya ile hizmet verecek.

Liza Frier
Editör

webional'de teknoloji ve pazarlama yazarı

Yorum Ekle