İnternet

Monster Notebook Yeni Teknik Merkezini Açtı

Özellikle oyuncular tarafından çokça tercih edilen yerli bilgisayar markası Monster Notebook, Kadıköy’de kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkaracak bir teknik merkez açtı.

Monster Teknik Merkez Müşterilere Ne Sunuyor?

Monster, bu teknik merkezde müşteri memnuniyetine odaklanarak, kullanıcıların sorunlarını en hızlı ve en iyi şekilde çözüme ulaştırmak istiyor.

Monster’ın tüm müşteri memnuniyeti çalışmaları Kadıköy’de bulunan teknik merkez üzerinden koordine edilecek. Ayrıca AR-GE departmanı sayesinde tüm süreci daha da ileri götürmek için çeşitli çalışmalar da yine buradan yürütülecek.

Monster ve partnerlerinin kapsamlı eğitimleri sonucu oluşturulmuş uzman ekipler sayesinde karşılaşılan sorunlar çok hızlı bir şekilde çözülüyor. Monster’ın sorunları hızlı çözme konusundaki hedefi ise en fazla 3 gün, en hızlı ise 1 saat içerisinde sorunların çözülmesi yönünde.

Monster Müşterilerine Ömür Boyu Bakım Garantisi Veriyor

Monster’ı tüm rakiplerinden ayıracak olan en önemli özellik ömür boyu bakım garantisi vermesi. Tüm Monster Notebook kullanıcıları ürünlerini 6 ayda bir Monster servisine götürerek bakımını yaptırabilir. Ayrıca uzaktaki kullanıcılar da anlaşmalı kargo şirketleri aracılığıyla ücretsiz göndererek toz temizliği, termal macun değişikliği gibi işlemleri tamamen ücretsiz yaptırabilir.

Bu bakımlar sayesinde ürünlerin performansı hep yüksek kalarak kullanım süresi artacaktır.

Monster Notebook Teknik Servis Hangi Şehirlerde Var?

Monster Notebook teknik servisleri şu an İstanbul, Ankara, İzmir ve Lefkoşa mağazalarında hizmet veriyor.

Bu şehirlerde olmayan kullanıcılar ise kargo ile Osmanağa Mah. Mühürdar Fuat Sk. No: 10 Kadıköy/İstanbul adresine göndererek teknik servis hizmetlerinden faydalanabilirler. (Pazar günler hariç: 09.00-18.00 saatleri arasında açık)

Teknik servis ve Monster hakkında bilgi almak için monsternotebook.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ragıp Diler

Webional'de kurucu editör. SEO Yöneticisi olarak SEOtional SEO ve Dijital Pazarlama Ajansında danışmanlık yapıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı