Türkiye’de En Çok Tıklanan Siteler: EN ÇOK ZİYARET EDİLEN 10 SİTE

Bu içerikte Türkiye’de internette en çok tıklanan siteler hangi sitelerdir, en çok ziyaret edilen 10 site, istatistikleri ve bunları takip edebileceğiniz araçlardan bahsedeceğim.

En çok tıklanan siteler için Türkiye’nin en iyi internet siteleri de diyebiliriz.

Türkiye’deki En İyi İnternet Siteleri

1 – Ensonhaber.com: Türkiye’nin en büyük haber sitelerinden, en çok ziyaret edilen, en çok tıklanan siteleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

2 – Sahibinden.com: Türkiye’nin en büyük pazaryeri (marketplace) platformlarından olan sahibinden Türkiye’nin en çok tıklanan 2. sitesi konumundadır.

3 – Hurriyet.com.tr: Son dakika haberler, Türkiye ve Dünya’daki son gelişmeleri, futbol, ekonomi, seyahat her türlü içeriği bulabileceğiniz internet sitesidir. Aylık 150 milyondan fazla trafiği ile Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 3.sitesi konumundadır.

4 – Memurlar.net: Memurlar ile ilgili haberler, KPSS zamanları, sınav sonuçları ve memurlara yönelik mevzuatlar hakkında bilgi ve haberler içeren Türkiye’nin en çok tıklanan sitesidir.

5 – N11.com: Birçok farklı kategoride ürün bulabileceğiniz, aynı zamanda ürün satabileceğiniz bir e-ticaret sitesidir. 2018’de Türkiye’de en çok tıklanan e-ticaret sitelerinden olmuştur.

6 – Kizlarsoruyor.com: Kadınlara yönelik sosyal paylaşım platformudur. Amerika’daki GirlsAskGuys.com platformunun Türkçe versiyonudur. Türkçe versiyonu, site trafiği açısından ABD’deki orijinal halini çoktan geçmiştir.

7 – Milliyet.com.tr: Spor, magazin, ekonomi, siyaset ve son dakika haberlerine erişebileceğiniz bir haber sitesidir.

8 – Hepsiburada.com: Elektronik cihazlardan, bebek eşyalarına birden fazla kategoride alışveriş yapabileceğiniz ve hatta satış yapabileceğiniz pazar yeri modelindeki en büyük e-ticaret sitelerindendir.

9 – Eksisozluk.com: 1999 yılında Sedat Kapanoğlu tarafından kurulmuş ve literatüre katılımcı sözlük kavramı kazandırmış internet sitesidir. Yazarlar (kullanıcılar) tarafından oluşturulan içeriklerle Türkiye’nin en kapsamlı bilgi sitelerinden biridir. Wikipedia gibi ansiklopedik bilgi değil, subjektif içerikler de bulundurabilir.

10 – Yenisafak.com: Yeni Şafak Türkiye’nin en çok tıklanan haber sitelerinden bir diğeridir.

En Çok Ziyaret Edilen 10 Site

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen 10 site listesi:

  • Ensonhaber.com
  • Sahibinden.com
  • Hurriyet.com.tr
  • Memurlar.net
  • N11.com
  • Kizlarsoruyor.com
  • Milliyet.com.tr
  • Hepsiburada.com
  • Eksisozluk.com
  • Yenisafak.com

Bu liste Alexa sıralamasında yer alan internet sitelerine göre oluşturulmuştur. Bu listedeki sıralamalar sürekli güncellenebilir.