İnternetNasıl Yapılır

PUBG Oynayarak Gerçek Para Kazanma Nasıl Oluyor?

Son zamanlarda en çok oynanan oyun olan PUBG, piyasaya geçen sene sürüldü. Online bir oyun olan PUBG’nin açılımı PlayerUnknown’s Battlegrounds’dur. Bu yazımızda sizlere oyunu tanıtacağız ve PUBG Oynayarak Gerçek Para Kazanma hakkında bilgiler vereceğiz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, bir battle royal oyunudur.

Öncelikle, 100 online oyuncu, uçaktan bir adaya atılıyor. Oyuncular adaya indikleri zaman hiç ekipmanları bulunmamaktadır. Adada bulunan yerleşim yerleriden savaş ekipmanları toplayan oyuncular, adada rakiplerini öldürerek tek kalmak için çabalıyor.

Oyunu online veya botlar ile oynayabilirsiniz. Ayrıca arkadaşarınızla 4 kişilik ekip kurarakta bu oyuna katılabilirsiniz.

PUBG Oynayarak Nasıl Para Kazanabilirim?

pubg oynayarak para kazanmak

Bu oyuna dahil bir para kazanma sistemi bulunmamaktadır. Fakat bazı seçenekler ile PUBG Oynayarak Gerçek Para Kazanmanız mümkün. Bu seçenekler ne? Gelin bunları sıralayalım:

Canlı Yayın ve Video Yapmak

Twitch vb. platformlarda, oyunu oynarken canlı yayın açarak izleyicilerin attığı bağışlar ile para kazanmanız mümkün. Ayrıca Youtube’da video yükleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Fakat bu şekilde para kazanmak için, izleyicileri ekran başında tutmanız lazım. Bunun içinde mizahi bir kişilik veya oyunda başarılı olmanız gerekmektedir.

Blog Oluşturun

Son dönemlerde oldukça popüler olan PUBG hakkında bir blog sitesi oluşturabilirsiniz. Bu blog sitenizde oyun hakkında ipuçları ve makaleler paylaşabilirsiniz. Bu blogta Google Adsense veya sponsorlar ile ciddi rakamlarda kazançlar elde edebilirsiniz.

Instagram

En etkili para kazanma platformlarından biri olan Instagram ile para kazanabilirsiniz. instagram’da kaliteli postlar paylaşarak, büyük bir takipçi kitlesi oluşturmanız gerekecek. Bu kitleyi Twitch ve Youtube gibi platformlara çekerek para kazanmanız mümkün. Ayrıca bu sosyal medya hesabınıza reklam alabilirsiniz.

İtem Satışı

PUBG içerisinde bulunan değerli itemleri, Steam’da açık arttırma ile satabilirsiniz. Bu itemleri kazanmanız için oyunda oldukça vakit geçirmeniz gerekecektir. Oyun içerisinde bulunan kutuları açarak değerli itemlere sahip olabilirsiniz. Bu tamamen sizin şansınıza bağlı.

Selin Erdoğan

İçerik Editörü

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu