Webional’ın da yayıncıları arasında bulunduğu Bundle’ın yaklaşık 1 yıldır beklenen yeni versiyonu nihayet yayınlandı. Bundle 2.0 tamamen yenilenen arayüzüyle eskisinden de üstün bir kullanıcı deneyimi sunuyor!
bundle yenilendi
Türkiye’nin en sevilen haber uygulaması Bundle yenilendi
Bundle dünyanın dört bir yanından 10 bin’in üzerinde yayıncıyı kullanıcılara sunan bir haber uygulaması. Hem kullanıcının dilediği mecralardan kişisel bir haber akışı oluşturmasını sağlıyor hem de önemli son dakika gelişmelerini anlık bildirimlerle iletiyor. Gündem, teknoloji, spor, finans, eğlence, köşe yazarları gibi 22 farklı kategoriden ve Türkiye’de aklınıza gelebilecek her kaynaktan her gün on binlerce içerik Bundle’da yer alıyor.
Daha hızlı ve daha zengin yeni bundle 2.0 karşınızda
Yeni Bundle 2.0
Tamamen Türk bir ekibin elinden çıkan Bundle, Almanya, Fransa, İngiltere ve Amerika’da da çok sayıda kullanıcıya sahip. Şık tasarımıyla öne çıkan ve kullanıcı skoru da 5 üzerinden 4.6 yıldız olan Bundle, Play Store tarafından geçtiğimiz yılın “En iyi haber uygulaması” seçildi ve App Store’da da haber kategorisinde editörün tercihi oldu.
ilgi çekici içerikler ve haberler bundle'da
İlgi çekici içerikler
Bizi sosyal medya hesaplarımız haricinde Bundle’dan da takip edebilirsiniz. Bundle’ı indirdikten sonra Webional’ı aratarak takip listenize eklemeyi unutmayın!
bundle haber akışı oluşturma
‘Kendi haber akışınızı oluştururken Webional’i ekleyin.
Android için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dwarfplanet.bundle&hl=tr iPhone ve iPad için: https://itunes.apple.com/tr/app/bundle-haber/id830521905?l=tr&mt=8
Ragıp Diler
Editör

Dijital Pazarlama Uzmanı

Yorum Ekle